Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

evuš Pozri príspevok
Ivana Š, viem, že máš 16-tku /a veľmi pohľadnú/ a musím povedať, že sa Ti ani nečudujem, že striehneš s flintou... o chvíľu budem musieť i ja, dokonca s nabitou, a keď nie aspoň s vidlami ..len sa bojím, či naše 10 ročné "skvŕňa" nebudem musieť strážiť skôr, lebo na ňu sa lepí puberta už tuším fčul , aspoň, že do tretice mám syna, lebo skrachujem na nábojoch
no pozor - tomu vestu nepriestreľnú treba kúpiť
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ivana Š Pozri príspevok
no pozor - tomu vestu nepriestreľnú treba kúpiť
...no to skôr suspenzor, či ???
1 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Ivana Š Pozri príspevok
no pozor - tomu vestu nepriestreľnú treba kúpiť

môj by potreboval asi brnenie - neviem, čo je to za móda, každú chvíľu príde domov pohryzený - od kamarátok. Aj mi povie, dnes od P., dnes od J. Podotýkam, že nechodí do škôlky, ale na gymnázium!

Možno preto, že je chlapec k nakousnutí!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

evuš Pozri príspevok
...no to skôr suspenzor, či ???
ak tato má dobrú trefu kolenom - tak súhlas

ak má pištoľ - tak asi radšej vestu, prípadne to brnenie to istí
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Fotečka je problém, chlapec je velice plachý, všetky fotky mám buď odzadu, nebo s knihou. A hryzený je a j o prestávkach aj po večeroch, keď ide "von".
K 0030(1).jpg  
K 120.jpg  
Kufas-kola.jpg  
1/1
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

witch Pozri príspevok
Fotečka je problém, chlapec je velice plachý, všetky fotky mám buď odzadu, nebo s knihou. A hryzený je a j o prestávkach aj po večeroch, keď ide "von".
Plachý, hm, možno len pri fotení. Keď sa dáva hrýzť, tak asi nie veľmi, či? ALe kukadlá má pekné.
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Čerstvý zážitok zo včerajška - moje siedmačky vytiahli mobily, že sa ideme odfotiť na rozlúčku pred prázdninami a vraj si mám zobrať do náruče aj kvety, čo som dostala... potom sa začali rehotať a jedna navrhla:
- Pančelka, môžete hádzať kyticu a kto ju chytí, ten bude budúci učiteľ.
Druhá ju uzemnila:
- Miša, šibe ti? Šak by sa každý uhýbal, aby ju nechytil!
8 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dcera mojej priatelky, ked mala 5 rokov a v skolke preberali pravdepodobne babatka, povedala ucitelke, ze ona bola v otcovom brusku, lebo do mamkineho sa nezmestila....
5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Pred chvíľou mi drahá dcérenka (19) vysvetľovala, že by sa jej zišli nové plavky. Potom sa začala vyškierať: "Chcela by som ta vidzet v bikinách, ked budeš mat 60... to už my odídeme z domu a ty si spravíš z jednej izby posilku... budeš jak tý babky, čo behajú maratóny a tak... sa naspeeduješ s ladovú kávu a pójdeš..."
...milučké dieťa po kom len môže mať tie strelené nápady, veď na gauči sa nedajú behať maratóny
3 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
mama ako učiteľka mala tiež milé príhody: raz na chodbe nachytala malého prváčika, čo meškal na 1 hodinu: No čo, zaspali ste? A chlapča povedalo: nie, my sme vstali načas, ale mamka s ockom sa bozkávali v kuchyni a keď som sa im pripomenul, už bolo po 8! Jeho mamka sa potom riadne červenala, keď mamu nabudúce stretla!
No a v ďalšej si nabehla mama: tiež stretla prváčika, bola s kolegyňou na chodbe, a hovorí mu: no ty si určite malý Mrkvička, učila som tvojho tatka, ako by si mu z oka vypadol! Kolegyňa ju kopala do členka: mlč, mlč! a vyjavený chlapec hovorí, ja sa nevolám Mrkvička, ale Novák! Mama ešte chcela niečo povedať, ale kolegyňa ju odtiahla preč a hovorí jej: jeho tato je síce Mrkvička, podobu nezaprie, ale oficiálny otec je Novák, všetci okrem neho to vedia. Potom sa mama najprv pýtala na meno a až potom hovorila o rodičoch!
3 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
neviem, či to patrí sem, ale brácho z práce nosí hefty chlapíka, čo je tam zamestnaný, má síce cez 50, ale rozumovo ustrnul tak na 10. Chlapíkovi sa strašne páči vrátnička, nosí jej darčeky. Keď si raz nechcela zobrať čokoládu, tak jej hovoril: Maruško nedělej drahokami! (drahoty). A tiež jej hovoril: Maruško, ty se mi tak líbíš, vůbec nevadí, že máš fousky!
Keď si brácho kúpil auto - bieli ojazdený renault, tak chlapík chodil okolo, krútil hlavou a hovoril: To ti nepojede, nene, to nepojede, to je špatný. Brácha: proč by to nejelo? Protože nejni červeníí! Když potom vymenil za červeného peugeota, tak mu vraví: no, vidíš, teď to pojede, co, to budu frajer! A chlapík - nene, nepojede! Jak to však je červený! Ale je MÁLO červeníí!!
2 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Toto nedávno behalo na internete:
Babka s dcérou chceli ísť po nákupoch a tak nechali 2 ročné dievčatko na starosť dedovi aby varoval. Malá sa hrala s miniatúrnymi riadikmi, miešala, piekla a keď dedo usúdil že sa sama dobre baví, vzal noviny a začítal sa.

Akurát ho neprestajne vyrušovalo že mu vnučka na maličkej lyžičke nosila vodu a musel každú chvíľu dvihnúť hlavu od novín aby sa akože najedol:
-"papaj dedo polievocku, doblá, papaj" - nakŕmila ho vnučka a zasa odbehla aby to donekonečna opakovala.

Keď sa babka s mamičkou vrátili, vystískali malú a dedo sa pýšil ako sa spolu s vnučkou hrali na kuchárku, neplakala a bola dobručká.
Vtom babka spozornie:
- "Čo ti nosila tá malá na lyžičke - vodu???"
- "Áno, vodu - to bola akože polievočka a strašne ju to tešilo ako som sa robil že mi chutí, mľaskal som a olizoval som sa" - chváli sa dedo ako dokázal zabaviť vnučku
- "No si ty ale starý somár - začala sa smiať babka - a to ti nenapadlo, že malá ti tú vodu nosila z hajzlovej misy, veď kde inde by dočiahla v našom byte na vodu bez tvojej pomoci??????" - to už sa rehotala nielen babka ale aj dcéra........
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje decko minule premenovalo Úrad na ochranu ústavných činiteľov a DM MV SR na .....Otroci špinavých odpadov
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Bola som u kozmetičky a zafarbila mi obočie. Keď som prišla domov, syn (23) to okomentoval: "Máš obočie jak Mauser." Nepochopila som, tak mi vysvetlil: "Šak ten z Policajnej akadémie..." Odvtedy každý raz, keď mám čerstvo zafarbené obočie, stručne podotkne "Mauser" a už sa rehoceme

2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

minulý týždeň mala sedemnástka a muž chuť na syr Niva, natrafili sme pri nákupe dobrú cenu, tak si kúpili 4 ks
2ks mi stále visia v chladničke

dnes som ich upozornila, že tam stále sú a nech ich spapajú, lebo sa pokazia

muž flegmaticky "no čo, veď už teraz sú plesnivé"
2 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

mala som na prádzninách neterku (7r.) a synovca (9r.) Spolu s mojím synom sa neterke vysmievali, že dostala pätorku z diktátu a nevie počítať, čo ona veľmi ťažko znáša, chúďa moje a tak som ju upokojovala, že každý máme talent na niečo iné, že ona môže byť šikovná kozmetička a môže vedeiť robiť krásne nechty. Tak začala básniť o tom, ako bude mať ona salón, ako bude robiť nechty,.... ja som jej povedala, že keď bude mať 18 rokov, že jej na to kúpim tú lampu (samozrejme, baba jedna, hneď vedela, o čo ide). No ale potom sa rozhodla, že začne robiť nechty, keď bude mať 10 rokov. A ja jej na to, že si potom prídem dať spraviť nechty. A ona s vystrašeným pohľadom - krstná a to budeš ešte vtedy žiť? (dodám, mám 31 rokov, tak snáď ešte pár rokov požijem)

No a tá istá neterka vyhlásila, že ona sa sliepok nebojí, ju už nemôžu džobnúť, lebo ona už mala kurie oko
4 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Synovec sa učil rozprávať a náhodne spájal slabiky, ktoré už poznal. Motal sa po dvore a brblal si. Potom niekam odbehol a ja som si ho všimla, až keď sa už vracal a mrmlal:
- mambaba, dabama, dedeba...
Ja mu hovorím:
- Viktorko, kde si bol?
A malý suverénne:
- Bagdade!
No kto by to bol povedal, že do Iraku povolávajú už aj plienkáčov? :-)
2 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Od včera mám nové meno, nazvala ma tak 5. ročná manželova krstná dcéra, že vraj KOHUTICA, no ja neviem, čo všetci majú s tými sliepkami
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
tuta Pozri príspevok
Od včera mám nové meno, nazvala ma tak 5. ročná manželova krstná dcéra, že vraj KOHUTICA, no ja neviem, čo všetci majú s tými sliepkami
Si na tom lepšie než ja, mne nedávno povedala dcéra (19) "NO ČO, TY MOJE GORILÁTKO?"
Naposledy upravil ivuliatko : 19.07.12 at 18:10
0 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Gorilátko?! Tie decká ale vedia polichotiť!!!
Mne minule malá ponúkala čokoládu a ja som odmietla s tým, že maminka je už aj tak dosť tučná. Malá zúrivo na mňa vyletela: Ty nie si tučná!!! Práve naopak, si chudá, musíš papať! - a napchala mi tú čokoládu. Potom odcupkala k ocinovi a nahlas mu zašepkala: Maminka síce je tučná, ale my jej to nepovieme, aby nebola smutná, dobre?!
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať