Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Neter býva v Brne, má 5-ročnú dcérku, minule nestíhali do škôlky, kde brala aj jej 4,5 ročnú kamarátku, takže neter pálila s tým autom koľko sa dalo, ako došli na miesto určenia,otočí sa dozadu a pýta sa dievčatiek, či sa báli, jej dcérka sa ani nezmohla na slovo, oči vypleštené do strachu, ale jej malá kamarátka hneď hovorí:
"Teto...já si tu tvou šílenou jízdu docela užívala"

Ešte ma tak napadá, že minule boli na návšteve u starej mamy na Slovensku, keď odchádzali domov, tak jej stará mama hovorí:
"Klárko, ale mne bude smutno teraz bez teba" a malá na to:
"Babičko, neboj se, vždyť se uvidíme na Skajpu"
Naposledy upravil uct2007 : 21.07.12 at 14:45
4 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Mňa v súvislosti s príspevkami napadlo, že môj syn keď mal tiež 2-3 roky(teraz má 33) tak sa zaujímal o kombajn.Vždy keď sme cestou stretli kombajn tak malý kričal...mamina kuk pojebajn ide ....
Dnes pri spomienkach sa bavíme na tom .
u nás BOGAMY (kombajny)
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
U našich susedov gobaje (kombajny)
3 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

A u nás kojban (kombajn)
0 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

aj my zápasíme s R, Sebko (5ročný) ho síce vie povedať, no nedáva si pozor a hovorí také to zadné R. Tak som ho znova začala trénovať a hovorila som mu slová - vrana, kráka, vrece, tráva, .... a chcela som povedať trdlo, no vyhŕklo mi tr.tko a Sebko - to je škaredé slovo, také ja nepoviem

ešteže je rozumnejší ako ja
4 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

a minule som mu kázala upratať herňu, no on vravel, že je tam veľa neporiadku, že to on nevládze upratať, nech mu ide Ondrík (starší syn) pomôcť. Ja mu na to, že však mu Oňo nepomohol rozhádzať, tak prečo by mal pomáhať upratovať, že je už veľký chlapec a že to vie upratať sám. A Sebko - vieš čo, o tomto s tebou nebudem diskutovať, idem zavolať Oňa
7 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

a pridám najnovší hlod Sebka. Sem-tam vyvstane potreba všetky hračky, stavebnice z boxíkov vysypať na zem, pretriediť, nanovo pospratovať do boxíkov, polámané vyhodiť,.... no prosto generálne upratovanie v herni. Včera Sebko niečo hľadal, začal vysypávať boxíky, tak som mu povedala, no dobre, tak to teda vysyp a konečne to zase poupratujeme. A on zakričal na brata: "Ondrík, poď mi pomôcť rozhádzať herňu, maminka chce upratovať"
6 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

My sme sa dostali na večnú tému: kde sa berú deti. Celkom ma to prekvapilo, lebo už sme sa s Viki (5 r ) bavili o tom, ako dieťatko narastie maminke v brušku ( ešte sa nespýtala, ako sa tam dostalo, chvalabohu! ) Moja malá sa ale rozhodla, že vyspovedá dedka. Dostala odpoveď, že deti nosí bocian. Potom sa spýtala otca. Manžel to potvrdil, pravdaže bocian, ako inak?! Potom sa spýtala bratranca. Odpovedal, že predsa bocian. Nato sa malá obrátila ku mne a prekotila oči.
- Mami, ak sú všetci chlapi takí sprostí, ja sa ani nevydám!
4 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

keď sme pri tých deťoch v brušku, neviem, či som to tu už nepísala...

moja sestra mala 4 a pol roka, keď som jej oznámila, že bude teta. Najprv si odo mňa odstúpila ďalej pozrela sa mi na bruško (povedala som jej to na konci tretieho mesiaca, takže som bola ešte "plochá") a povedala - no ešte ho hladkať nemôžeme (to ako to bábo), ale už teraz ho musíme všetci ľúbiť

a veru, poviem vám, je to jeho (aj mladšieho syna) milovaná teta, vyrastajú spolu skoro ako súrodenci
2 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

a keď som mala už bruško väčšie, asi tak šiesty mesiac, tak sa ma pýtala, že čo robí bábätko. Ja jej na to, že bábo si pláva sem-tam, zo strany na stranu. A ona - no tak dávaj pozor, aby malo teplú vodu
5 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

ked som bola tehotna, tak som bola na rodinnej oslave, a bolo tam 2,5 rocne dievcatko, ktore sa najprv zaujimalo, preco mam take velke brucho, a ked sa dozvedelo, ze tam mam babatko, tak chcela, aby som jej ho ukazala neskor som zistila, ze mala ma nejaku Barbie, ktora je tehotna a da sa jej otvarat brucho, a mozno tak vidiet babatko
2 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

sesternicinim chalanom zase nešlo do hlavy, prečo je bábo v brušku nahé, či mu tam nie je zima.... tak ich sesternica musela presvedčiť, že zjedla dupačky a bábo sa v brušku oblieklo a boli spokojní
3 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Dnešný zážitok - v telke práve dávali M*A*S*H, na obrazovke Klinger a Frank v uniformách, prišla dcéra (19) a hovorí: "To čo kukáš? Čtyři z tanku a pes?"
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

moja sedemnástka zapotila, keď som ju ráno! o 10:10!!! budila

mamííí, ty ma chceš zabiť?
2 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

a zase moja sedemnástka mi zúfalo povedala, že má pokazené prázdniny vtedy, keď ja mám dovolenku
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tamila Pozri príspevok
a zase moja sedemnástka mi zúfalo povedala, že má pokazené prázdniny vtedy, keď ja mám dovolenku
keď som odchádzala do Nórska (v nedeľu) sedemnástka aj synáčik sa tešili - geroji - že - wow a jupí

v stredu volali babinke, nech príde pre nich, lebo sú hladní
(aby ste si nemysleli, že som krkavčia mater a nechala som ich o hlade , chladnička bola narvaná žrádlom, na prasknutie, len oni sú lemry lemravé
1 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

a znova mi napadol jeden hlod mojej sestry, keď mala asi 4 roky. Bola u tety a hrala sa na kaderníčku, česala ju. Teta sa potom spýtala, že čo je dlžná a ona hneď z fleku - 20 korún. Naši zhíkli a kým stihli niečo povedať, tak ona - no však som aj strihala
2 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

a znova moja sestra a jej zlatý vek okolo 4 rokov:

Brat jej ukazoval akože kúzlo, chytil ruženec, palcom zatlačil popod guličky a tým sa guličky postavili. Vravel jej: "Pozri, Martinka, urobím fúúú a guličky stoja, to je zázrak, že?"

A ona: "No a čo, ja urobím fúúú (a pritom si stiahla nohavice a ukázala mu zadok) a vyletí hov.no!"
3 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

ja som síce najstaršia zo 6 detí, mám dvoch bratov a ten starší raz kosil kosákom okolo stromov trávičku, keď zrazu, zo zadu k nemu prišiel mladší (mal vtedy asi 3 roky) a šľahol mu po hlave gumenným kladivom. Keď to oco videl, samozrejme po ňom skričal, že čo to robí a on na to - no predsa Tom a Jerry
5 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Moja 5,5 ročná vnučka: Babka, môžem Ti pomáhať? Ja: samozrejme! Ale keďže ju dlho umývať uhorky na zaváranie nebavilo, tak po chvílke ma opustila..... Zrazu sa len vráti celá vytešená kričí: pozri babka, našla som vajíčka! Ja: No Ty si ale šikulka, až dve vajíčka si našla? Malá: ááááále, bolo ich tam viac, ale tie mi spadli, keď som naháňala sliepky, čo Ti utiekli do záhrady! Poď mi pomôcť vyhnať ešte tie, čo Ti papajú šalátik! No pomocníčka ako hrom!
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať