Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Tak dnes som robila v pekárničke lekvár z ríbezlí a fantázia!!!! Najviac sa mi asi páči, že nemusím stáť pri peci, nič nie je ofrkané od šťavy a ešte k tomu aj žiadne špinavé riady. Takže naozaj super!
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Betka práve uvažujem aj ja nad tým ...svokra má nadbytok ríbezlí...ale napíš mi ako si ich robila. Odšťavila si ríbezle, alebo si ich tam dal celé? A koľko a akého cukru? Ja som urobila čučoriedkový aj malinový, ale ovocie som dávala celé, akurát čučoriedky som trošku s ponorným mixérom potom rozmixovala.Je to super robota..hodinu som si robila iné a medzitým džemík bol hotový len nalievať do pohárov.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Daniela ja som ríbezle najprv rozmixovala ponorným mixérom a tak dala do pekárničky. Dávala som pomer na 1/2 kila ríbezlí 1/4 kg cukru 2:1. Ale asi je lepšie ríbezle odšťaviť, pretože majú dosť kôstok a troška mi to vadí, takže nabudúce určite odšťavim.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ďakujem..cukor si dala želírovací?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Odšťavovať ríbezle je docela sranda, prajem veľa štastia
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Peťo veď je na to technika...
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Ďakujem..cukor si dala želírovací?
želírovací 2:1
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Peťo veď je na to technika...
No veď to, že odšťavovač stojí hore na linke a sadá na neho prach.
Nevadí, nabudúce budem múdrejšia....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja som pred pár týždňami robila jahodový lekvár, no neviem čo sa stalo, lebo niektoré poháre mi ostali také tekuté. Ako keby pár pohárov, ktoré som naberala zvrchu zhustli, a tie posledné, zo spodku nádoby, ostali riedke. Stalo sa to tiež niekomu?
PS: A pritom som dávala "tú pomôcku" s názvom... 2:1.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Ja som pred pár týždňami robila jahodový lekvár, no neviem čo sa stalo, lebo niektoré poháre mi ostali také tekuté. Ako keby pár pohárov, ktoré som naberala zvrchu zhustli, a tie posledné, zo spodku nádoby, ostali riedke. Stalo sa to tiež niekomu?
PS: A pritom som dávala "tú pomôcku" s názvom... 2:1.
tiež dom robila jahodový so želírovacím 2 : 1 a u mňa je všetko v poriadku.

Či snáď ti neostalo veľa vody po umytí??? Alebo je to blbosť?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

cactus Pozri príspevok
tiež dom robila jahodový so želírovacím 2 : 1 a u mňa je všetko v poriadku.

Či snáď ti neostalo veľa vody po umytí??? Alebo je to blbosť?
Jáááá ti nevím karle.
Po umytí som ich skoro hneď rozmixovala, lebo ja nerada hurdky.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Jáááá ti nevím karle.
Po umytí som ich skoro hneď rozmixovala, lebo ja nerada hurdky.
hurdky ani ja nie rada...
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Ja som pred pár týždňami robila jahodový lekvár, no neviem čo sa stalo, lebo niektoré poháre mi ostali také tekuté. Ako keby pár pohárov, ktoré som naberala zvrchu zhustli, a tie posledné, zo spodku nádoby, ostali riedke. Stalo sa to tiež niekomu?
PS: A pritom som dávala "tú pomôcku" s názvom... 2:1.
Mne sa lekvár tiež zdal riedky až som mala strach čo z toho bude,ale ako chladol tak tuhol. Keď som plnila do pohárov, tak som ho stále premiešavala.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

No klasickým odšťavovačom veľa neodšťavíš lebo ríbezle sú mrňavé,majú veľké kôstky a málo šťavy, je na to treba špeci mašinku zato píšem že to bude sranda.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

betka631 Pozri príspevok
Mne sa lekvár tiež zdal riedky až som mala strach čo z toho bude,ale ako chladol tak tuhol. Keď som plnila do pohárov, tak som ho stále premiešavala.
No ja som to nepremiešavala. Možno som mala. Inak ten posledný pohár - rozumej najredší, bol do dvoch dní spakovaný.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
a ja ešte pridám radu:

keď mi už pekárnička dovarila, tak som ju zapla ešte na takých 10 minút, keď sa mi zdalo, že je to riedke
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
bepo Pozri príspevok
No klasickým odšťavovačom veľa neodšťavíš lebo ríbezle sú mrňavé,majú veľké kôstky a málo šťavy, je na to treba špeci mašinku zato píšem že to bude sranda.
Peťo jasné, že nie klasickým s ktorým si pripravíš ráno šťavu. Ale keď máš niečo takéto...tak to ide .
http://elektronakup.sk/ETA/Mlyn%C4%8...isom-na-ovocie
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja to robím jednoducho. Do hrnca dám alebo maliny, alebo ribizle, nalejem trošíčku vody, dám pokrievku a povarím. Ovocie pustí šťavu a ja to prepasírujem cez sito. Z hotovej šťavičky uvarím lekvár. Tak som robila z červených malín, ribizlí a teraz budem robiť černíc. Z černíc je najlepší. Pa
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Presne, buď to ručne prepasírovať alebo na stroji vylisovať ale nie odšťaviť, to je zbytočné vyťahovať odšťavovač.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

vema Pozri príspevok
Ja to robím jednoducho. Do hrnca dám alebo maliny, alebo ribizle, nalejem trošíčku vody, dám pokrievku a povarím. Ovocie pustí šťavu a ja to prepasírujem cez sito. Z hotovej šťavičky uvarím lekvár. Tak som robila z červených malín, ribizlí a teraz budem robiť černíc. Z černíc je najlepší. Pa
Vema má pravdu najlepší džem je ozaj z černíc ja viacej robím len ten, ríbezloví len raz za čas, lebo ten sa tak nemíňa, teraz som v pekárničke robila čučoriedkový uvidím aký bude ten.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať