Zavrieť

Porady

Starostlivosť o psa

Veľa poraďákov má doma psa a nenašiel som tu žiadnu tému, ktorá by sa venovala výhradne týmto nádherným stvoreniam, kde by si poraďáci navzájom pomohli a podelili sa so svojimi skúsenosťami ohľadom výživy, kŕmenia, výcviku, chorôb, alebo len tak pokecali o bežných starostiach a radostiach, poprípade sa aj pochválili svojimi miláčikmi.
Naposledy upravil jaros5 : 18.01.09 at 18:48
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

JarkaL Pozri príspevok
Tvoj havo sa chce česať? To by som sa rada spýtala aj Petry Novej.
Nechce, keď mala dlhú srsť, to bolo doslova trápenie a veľa uplácania, ale ani to nebolo veľmi účinné. Česať labky a bruško - to boli horory. Takže dlhšiu srsť ako 4 cm nedopustím, ani keď bude mrznúť . Oblečieme radšej dva kabátiky!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

JarkaL Pozri príspevok
alaya1, máš krásneho havinka. Ja mám tiež 2-ročnú bišonku - volá sa Ajka, nemá rodokmeň, ale nám to nevadí. Len ma hnevá, že sa nechce česať, keď ju češem, vrčí na mňa a ledva vydrží, kým skončíme. V zime sme ju "trochu zanedbali", porobili sa jej také guče, ktoré nešlo poriadne rozčesať, takže teraz na jar sme ju museli ostrihať úplne nakrátko. Zajtra ju skúsim odfotiť a zavesiť foto. Teraz chúďatko vyzerá ako potkaník, keď prišla od kaderníčky, zaliezla pod gauč a tam sa hanbila. Ale už jej to pekne dorastá a už jej to prečesávam. Mám takú kefu ako je moja na vlasy, potom mi poradili v obchode takú pichľavú - tú neznáša a ešte taký hrebeň. Tvoj havo sa chce česať? To by som sa rada spýtala aj Petry Novej.
Ahoj, dakujeme za poklonu, Guliver sa potesil, ze sa paci.Co sa tyka cesania, je to boj o zivot. Tu sa ukaze, kto je panom v dome, kto vydrzi ten psychicky tlak, ci pes, ci ja. Ja ho najnovsie cesem v umyvadle, odtial nema kde utekat.Ale chrbat, hlava, chvost v poriadku, ked dojde na nohy a brucho tak to je boj. Ja mam taku super kefu, z Norska mi ju posiela kamoska, ma spicate zubky, no su velmi jemne, psa to neboli, ani neskriabe. Inak ja ich chapem, ja tiez neznasam, ked ma chce niekto cesat, no na rozdiel od nich, nehryziem. Plste sa v zime robia od oblecenia, iste si obliekala. My sme mali na brusku, ale mam taky kondicioner, s ktorym mu to lahko rozoberiem. Ak mas zaujem o taku kefu, ci kondicioner, rada ti sprostredkujem kupu, je to preverene,, spolahlivo funguje, Len to nie je lacny spas.Tesim sa, az das foto na poradu.
0 0
12spidy 12spidy

12spidy je offline (nepripojený) 12spidy

Dobrý deň,

chcem sa spýtať mám šteniatka ratlíkov a na hlavách sa im spravili biele pupáčiky. Viete mi poradiť ako ich mám ošetriť aby im to zmizlo. Doktor mi dal na to neostomosan ale to im nepomáha.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Toto je včerajšie foto MiníkaKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  minik.jpg
Zobrazení: 42
Veľkosť:  29.3 KB, dúfam, že už je foto OK
Naposledy upravil jozka56 : 01.06.09 at 11:53
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jozka56 Pozri príspevok
Toto je včerajšie foto Miníka
Mne sa foto nezobrazuje, neviem, ako ostatnym.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

jozka56 Pozri príspevok
Toto je včerajšie foto MiníkaKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  minik.jpg
Zobrazení: 42
Veľkosť:  29.3 KB, dúfam, že už je foto OK
Ale sme riadne orezali tie naše fotečky. Keby Miník nemal taký dlhý vlas, tak prisahám, že je to moja hava Máš rozkošného bišonika
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jozka56 Pozri príspevok
Toto je včerajšie foto MiníkaKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  minik.jpg
Zobrazení: 42
Veľkosť:  29.3 KB, dúfam, že už je foto OK
Jozka je velmi pekny, je to havanacik, ze?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Miník je havino, v knižke má napísané maltézsky psík a mám z neho radosť, aj keď sa niekedy správa ako psiskolotrisko.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

psik je zlatucky, no myslim si, ze je to bichon havanas.
havanacik- bichon havanas..gif  
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

jozka56 Pozri príspevok
Toto je včerajšie foto MiníkaKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  minik.jpg
Zobrazení: 42
Veľkosť:  29.3 KB, dúfam, že už je foto OK
je zlatý...vidím ho
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

náš beťárik
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC00000.jpg
Zobrazení: 18
Veľkosť:  42.9 KB
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

adi: to je kavalierik, vsak? Oni maju ksichtiky velmi podobne s am.kokrikmi
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

nas pes. Uz ma rok a tri dni
G2.jpg  
G7.jpg  
G8.jpg  
g5.jpg  
1/1
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

andreaS Pozri príspevok
adi: to je kavalierik, vsak? Oni maju ksichtiky velmi podobne s am.kokrikmi
je to kavalier king charles spaniel...skrížený bol kavalier charles spaniel/sploštený nos/ s am.kokrspaniel
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

adi: my mame prave amika a preto tak lubim aj kavalierikov su si ksichtikmi strasne podobni akurat ze s kavalierikom je menej starosti so srstou... nas amik ma straaaaaasne hustu srstisko (pri kupani ju namacam dobrych 20min)
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

andreaS Pozri príspevok
adi: my mame prave amika a preto tak lubim aj kavalierikov su si ksichtikmi strasne podobni akurat ze s kavalierikom je menej starosti so srstou... nas amik ma straaaaaasne hustu srstisko (pri kupani ju namacam dobrych 20min)
aj mne sa páčia...a aj havino sa s nimi rád pusinkuje a ľúbi sa predvádzať pred nimi jednoducho niektorý psík je mu sympatický tak sa s ním mazná a na niektorých breše ako divoch presne ako aj ľudia
s kúpaním u nášho nie je problém srsť nemá hustú a takto sa nám páčistrihať ho nedáme, nám sa to nepáči...videli sme aj strihaných, ale radšej nie
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

alaya1 Pozri príspevok
psik je zlatucky, no myslim si, ze je to bichon havanas.
Ďakujem za info a kto mi teraz prepíše veterinárny Miníkov preukaz, aj tak, nemhorí. Miník je a bude Miník
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Toto je včerajšie foto MiníkaKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  minik.jpg
Zobrazení: 42
Veľkosť:  29.3 KB, dúfam, že už je foto OK
júúúj,ty máš tiež bišonika? koľko má? myslím vek.pošlem nejaké foto z nášho.je domácim maznáčikom a tiež veľmi tvrdohlavý, Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Dúbravka 029.jpg
Zobrazení: 37
Veľkosť:  45.5 KB
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jozka56 Pozri príspevok
Ďakujem za info a kto mi teraz prepíše veterinárny Miníkov preukaz, aj tak, nemhorí. Miník je a bude Miník
To mas uplnu pravdu, naco prepisovat.- Mna len udivuje, ze ti ludia, co mnozia bPP psov, ani nevedia, aka je to vlastner rasa.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
mirpo Pozri príspevok
Ja som včera zistila, že labradorka u našich dohárala a už zase má falošnú graviditu. Cecíky natečené, mliečko má, len pelech si nepripravuje. Už mala 4 roky a objavilo sa jej to asi druhý raz. Lenže má dosť nadváhu a sterilizácia by jej mohla priťažiť - povedal veterinár.
Ja mám doma dve fenky a nad sterilizáciou uvažujem u tej staršej /2 ročnej/. Z troch háraní = 2x falošná gravidita. Ak sa bude ešte opakovať, neuvažujem a dám ju sterilizovať. Aj veter. hovoril, že by to bolo pre ňu lepšie a predĺžime jej tým život Len sa bojím
........
No musím sa opraviť, už je to z troch háraní = 3x falošná gravidita. Už týždeň má naša Nelka zase mliečko, extra túlivú náladu a za šteniatko si opäť vybrala našu mladšiu kokerku Angie /má rok, ale je o pár cm vyššia ako Nelka, ale nie vždy sa jej páči, že sa k nej chová ako k šteniatku/. Včera sme boli u veterinára. Angie na očkovanie /bola pochválená za krásne zúbky /, Nelku prehliadol a odporučil sterilizáciu. Vysvetlil mi, čo sa bude diať, aké zmeny sa môžu prejaviť...... Takže keď už nebude mať mliečko, čaká nás sterilizácia
Naposledy upravil mirpo : 02.06.09 at 07:17 Dôvod: gram. chyba
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať