Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nandrolon
Nazývať človeka s vysokým nadpriemerným IQ /teraz to bolo v RTVS/ "pablbom", môže jedine pablb.
Upresňujem, jedna sa o emocionalneho pablba. To nema s IQ nič spoločne, označuje sa to ako EQ.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

anet
Tweety
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...hp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze
Mám 5 a 8-ročných vnukov, tiež radi nosia maskáčové tričká, občas aj do školy či škôlky, nič zlé na tom nevidím, sama som im tričká kúpila. To bolo radosti, keď im mamka kúpila aj maskáčové šiltačky. (žiadnu politiku rodičov za tým nehladajte)
Viac mi vadí, že ten starší, potom čo sa naučil dobre čítať, hlce vo svojom veku hrubé knihy Harry Potter-a.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
Nandrolon
Nazývať človeka s vysokým nadpriemerným IQ /teraz to bolo v RTVS/ "pablbom", môže jedine pablb.
Upresňujem, jedna sa o emocionalneho pablba. To nema s IQ nič spoločne, označuje sa to ako EQ.
Ešteže tak, hodil by sa do parlamentu, lebo tam je nízke EQ predpoklad úspechu. A od všetkých svojím vysokým IQ by mal ešte aj "navrch".
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

veronikasad
Mám 5 a 8-ročných vnukov, tiež radi nosia maskáčové tričká, občas aj do školy či škôlky, nič zlé na tom nevidím, sama som im tričká kúpila. To bolo radosti, keď im mamka kúpila aj maskáčové šiltačky. (žiadnu politiku rodičov za tým nehladajte)
Viac mi vadí, že ten starší, potom čo sa naučil dobre čítať, hlce vo svojom veku hrubé knihy Harry Potter-a.
V tomto sme sa nepochopili, nemal maskacove tricko ci nohavice. Bol komplet vojensky obleceny vratane lodicky (ako z army shopu). Zvysok mi povedala ucitelka, ked som sa opytala ci maju karneval.

A co mate proti Potterovi? Tiez na nom ficime ... lego, tricka ... postavicky z Lidl ...
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

anet
veronikasad
Mám 5 a 8-ročných vnukov, tiež radi nosia maskáčové tričká, občas aj do školy či škôlky, nič zlé na tom nevidím, sama som im tričká kúpila. To bolo radosti, keď im mamka kúpila aj maskáčové šiltačky. (žiadnu politiku rodičov za tým nehladajte)
Viac mi vadí, že ten starší, potom čo sa naučil dobre čítať, hlce vo svojom veku hrubé knihy Harry Potter-a.
V tomto sme sa nepochopili, nemal maskacove tricko ci nohavice. Bol komplet vojensky obleceny vratane lodicky (ako z army shopu). Zvysok mi povedala ucitelka, ked som sa opytala ci maju karneval.
aha, tak to je o niečom inom ... Moji vnuci sa na vojakov nehraju, len sa im tie tričká a šiltovky páčia ...
1 0
karka karka

karka je offline (nepripojený) karka

anet
karka
Máte blízko seba takú osobu?
Ak mate na mysli blizku - ako v rodine, tak nie ... genetika nepusti.
Ak mate na mysli známych, par ano ... nemusia akceptovat moj nazor. Clovek si moze vyberat svoj okruh ludi, spolocnost s ktorou travi volny cas. Takze to nejako neriesime.
Genetika? myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
karka
Genetika? myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Vlastná skúsenosť ?
1 3
karka karka

karka je offline (nepripojený) karka

buchač
karka
Genetika? myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Vlastná skúsenosť ?
Nie je to jedno?
0 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dědeček ide ZA MREŽE!
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
karka
buchač
karka
Genetika? myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Vlastná skúsenosť ?
Nie je to jedno?
Je, čoby nebolo.
Len potom je na mieste otázka, prečo si dala taký komentár k anet.
1 3
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Dědeček ide ZA MREŽE!
Meškáš s info od 10,37 hod.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
misoft
Dědeček ide ZA MREŽE!
Meškáš s info od 10,37 hod.
Sa neposerte obaja.
Veď to bolo jasné jak facka, že ako to skončí.
0 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
misoft
Dědeček ide ZA MREŽE!
Meškáš s info od 10,37 hod.
Sa neposerte obaja.
Veď to bolo jasné jak facka, že ako to skončí.
Len aby si sa nepototo ty. Keď na všetko vieš odpoveď, tak odpovedz, prečo to sudcovi nebolo jasné už od prvoti?
5 0
karka karka

karka je offline (nepripojený) karka

buchač
karka
buchač
karka
Genetika? myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Vlastná skúsenosť ?
Nie je to jedno?
Je, čoby nebolo.
Len potom je na mieste otázka, prečo si dala taký komentár k anet.
Prečo myslíš?
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

karka
Genetika? myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Myslite si zle, vytiahla by som skatulu s napisom 6 rokov - My little pony, podala by som jej ju a povedala, ze az sa zariadi moze ma pozvat na navstevu Ale kedze genetika nepusti, tak si nemusim robit starosti
juuj, uz sa ludia na FB vlajockuju na duhovo a "zeru sa navzajom" duhovi a homofobni krestania
Naposledy upravil anet : 14.10.22 at 13:32
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

13:35
|
Domov
NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania

NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania na internete. Nemajú dostatočnú kapacitu na sledovanie obrovského množstva profilov na sociálnych sieťach.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
13:35
|
Domov
NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania

NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania na internete. Nemajú dostatočnú kapacitu na sledovanie obrovského množstva profilov na sociálnych sieťach.
Ked toto prida niekto ako ty, co tu nazyval ludi expresivnymi pejorativnymi vyrazmi a dezolatmi ... je to smiesne
3 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Tweety
misoft
Dědeček ide ZA MREŽE!
Meškáš s info od 10,37 hod.
Na východ asi niesol správu výpočtový holub
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať