Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Nandrolon
A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po účtoch vo svete a bývať v králikárni ako postihnutý baptista Heger???
TVOJ tata bol postihnutý
lebo bol pristihnutý
ked v jednej osade
šepkal už druhej
niečo do šušky
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
" Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. Ale je jedno, či to je ten alebo onen. "
Hm...keď tak uvažujem nad týmto citovaným ?

Takže by sa dalo povedať, že aj Musk, Tesla, Zuckerberg...a aj iní proste a jednoducho k majetku prišli nelegálne.
Dokonca posledne menovaný má len 38 rokov, takže toho ešte stihne "nakradnúť" až do het.
Si to nepochopil. Tí, čo menuješ, mali alebo majú niečo s politikou? A inak, ešte si neodpovedal na príspevok k dedečkovi. Alebo vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po účtoch vo svete a bývať v králikárni ako postihnutý baptista Heger???
Uniká ti podstata získania tých peňazí. Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. A je jedno, či to je ten alebo onen.
A prečo teda nesedí?
Aha, svine sa navzájom nezatvárajú, to sme už pochopili zo všetkých predošlých vlád...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

mari2x
Nandrolon
A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po účtoch vo svete a bývať v králikárni ako postihnutý baptista Heger???
TVOJ tata bol postihnutý
lebo bol pristihnutý
ked v jednej osade
šepkal už druhej
niečo do šušky
A bol si s tým už u psychiatra???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
buchač
" Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. Ale je jedno, či to je ten alebo onen. "
Hm...keď tak uvažujem nad týmto citovaným ?

Takže by sa dalo povedať, že aj Musk, Tesla, Zuckerberg...a aj iní proste a jednoducho k majetku prišli nelegálne.
Dokonca posledne menovaný má len 38 rokov, takže toho ešte stihne "nakradnúť" až do het.
Si to nepochopil. Tí, čo menuješ, mali alebo majú niečo s politikou? A inak, ešte si neodpovedal na príspevok k dedečkovi. Alebo vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?
Áááále pochopil....lenže ty si zle štylizovala vetu.
Tí, ktorých som menoval, že nemajú nič spoločné s politikou ? Jésus marihuana...keď ty o niečom nevieš, tak to ešte neznamená, že to neexistuje.

Normálna a slušná odpoveď ti unikla ? Tak si ju prečítaj teraz.
Screenshot 2022-10-19 at 11-08-22 Čo sa mi dnes stalo čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX.png  
0 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Tweety
buchač

aj Musk, Tesla, Zuckerberg... k majetku prišli nelegálne.
vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?
rýpať ale aj byť vulgárny ako "kočiš z POVOLANIA" A AJ mínuskovať
1 2
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Nandrolon
mari2x
Nandrolon

A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po BELIZE a vo svete a bývať v prenajatom byte v bonaparte ako nemenovaný P R E C E D A ???
TVOJ tata bol postihnutý
lebo bol pristihnutý
ked v jednej osade
šepkal už druhej
niečo do šušky
A bol si s tým už u psychiatra???
prečo ja ?

s TVOJÍM tatom si chod sám ( alebo s postihnutou sestrou ! )
1 2
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Dnes bude VýZNAMNý DEN !
za 1, hodiny 13 mínusiek = to by jeden vadný nezvládol
=
musí mať rovnakého kamaráta !
1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
buchač
" Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. Ale je jedno, či to je ten alebo onen. "
Hm...keď tak uvažujem nad týmto citovaným ?

Takže by sa dalo povedať, že aj Musk, Tesla, Zuckerberg...a aj iní proste a jednoducho k majetku prišli nelegálne.
Dokonca posledne menovaný má len 38 rokov, takže toho ešte stihne "nakradnúť" až do het.
Si to nepochopil. Tí, čo menuješ, mali alebo majú niečo s politikou? A inak, ešte si neodpovedal na príspevok k dedečkovi. Alebo vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?
nemyslím si že prišli do parlamentu v modeli ala kozelová a tam zbohatli, Každú rozkrádačku treba vyriešiť lenže ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mari2x
Tweety
buchač

aj Musk, Tesla, Zuckerberg... k majetku prišli nelegálne.
vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?
rýpať ale aj byť vulgárny ako "kočiš z POVOLANIA" A AJ mínuskovať
NA TEBA TU NIKTO NEMÁ !!!
URÁŽAŠ, KDE SA LEN DÁ...DLABEŠ NA VŠETKO A VŠETKÝCH !!!
A JE JEDNO, POD AKÝM NICKOM TO ROBÍŠ...
SI LEN OBYČAJNÝ PSYCHOPAT...MAL BY SI SA ÍSŤ LIEČIŤ !!!!!
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, pekne dostali na frak.
https://www.topky.sk/cl/10/2400391/M...uziti-zo-stola
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

buchač
mari2x
Tweety
buchač

aj Musk, Tesla, Zuckerberg... k majetku prišli nelegálne.
vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?
rýpať ale aj byť vulgárny ako "kočiš z POVOLANIA" A AJ mínuskovať
SI LEN OBYČAJNÝ PSYCHOPAT...MAL BY SI SA ÍSŤ LIEČIŤ !!!!
píše vojak z POVALOVANIA, ktorý sa mi kedysi ( ked si ma plietol s nejakým VYHODNARSkIM šTBákom ) "DEVINOU" , lebo tak ho to počas atraktívnej služby NAUĆILI !!
1 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Nandrolon
klamú

"Celé Slovensko pátralo "
lebo

JA NYJéééééééééééééééé
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Každý môže teraz mudrovat až do alelujá....a "uvariť" z toho čo kolvek..aj terorizmus ...aj......keď je chlapec mŕtvy........
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lui, si si určite všimla, že jedna pani prevelebná nejak prestala byť ohľadom tejto problematiky aktívna. Aj keď spočiatku bola silno múdra, teraz stíchla ako kauza okolo Dedečka.
0 2
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Výplata 13. dôchodku sa presuva na december

https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/Docu...x?DocID=519456

https://www.socpoist.sk/aktuality-so...2/48411s70709c
Naposledy upravil veronikasad : 19.10.22 at 14:37
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Každý môže teraz mudrovat až do alelujá....a "uvariť" z toho čo kolvek..aj terorizmus ...aj......keď je chlapec mŕtvy........
už "nepovie ani tak, ani tak, ale na jeho slová dôjde" Na vojne sa v stráži zastrelil vojak ale predtým závodčího stráže. Chceli to zamiesť Vraj pre frajerku, tak som im vysvetlil že to bola neriešená tvrdá šikana a vojačik si počkal. Nakoniec sa ukázalo že som mal pravdu
0 0
karka karka

karka je offline (nepripojený) karka

anet
karka
Genetika? myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Myslite si zle, vytiahla by som skatulu s napisom 6 rokov - My little pony, podala by som jej ju a povedala, ze az sa zariadi moze ma pozvat na navstevu Ale kedze genetika nepusti, tak si nemusim robit starosti
juuj, uz sa ludia na FB vlajockuju na duhovo a "zeru sa navzajom" duhovi a homofobni krestania
Kde ste vycitali, ze s tym ma genetika nieco spolocne?
3 2
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

karka
anet
karka
Genetika? myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Myslite si zle, vytiahla by som skatulu s napisom 6 rokov - My little pony, podala by som jej ju a povedala, ze az sa zariadi moze ma pozvat na navstevu Ale kedze genetika nepusti, tak si nemusim robit starosti
juuj, uz sa ludia na FB vlajockuju na duhovo a "zeru sa navzajom" duhovi a homofobni krestania
Kde ste vycitali, ze s tym ma genetika nieco spolocne?
Anet prišla svojim vedeckým prístupom, sledovaním, štúdiou popr. inými vedeckými metódami výskumu, možno aj kazuistikou k takému záveru
4 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
lujza.j
Každý môže teraz mudrovat až do alelujá....a "uvariť" z toho čo kolvek..aj terorizmus ...aj......keď je chlapec mŕtvy........
už "nepovie ani tak, ani tak, ale na jeho slová dôjde" Na vojne sa v stráži zastrelil vojak ale predtým závodčího stráže. Chceli to zamiesť Vraj pre frajerku, tak som im vysvetlil že to bola neriešená tvrdá šikana a vojačik si počkal. Nakoniec sa ukázalo že som mal pravdu
Pali, čítal si uniknutý list na rozlúčku? (včera potvrdil identitu listu vrahov otec )
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať