Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pavol54
kukučka
majkii
kukučka
mari2x
Nandrolon
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))
MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
Stavbári stavali byty. Správna otázka by bolo, kto to zaplatil. Na rozdiel od štátneho alebo podnikového bytu pri družstevnom musel žiadateľ zaplatiť členské vo výške 3000 Kčs a tzv družstevný podiel okolo 30 000 Kčs, člen následne byt splácal v nájomnom a keď si ho odkupoval do OV musel splatiť anuitu, čiže zostávajúcu časť úveru spojeného s výstavbou družstevného bytu. čiže zaplatil celú hodnotu výstavby bytu člen družstva.
Ako to bolo s komunistickými bytmi "zadarmo" sa dá dočítať tu https://www.trend.sk/blogy/ako-to-bo...-bytmi-zadarmo
Nemeň tému, reč bola o stavaní, nie platení. Stavbári už neboli komunisti?
Stavbári neboli komunisti, komunisti ich len riadili, škoda že dnešných stavbárov nemá kto riadiť, oni by aj stavali
Karas tu vbehne, popodpichuje jednou vetou a mizne. Keď som ho napomenula za posmievanie, ešte sa snažil uraziť aj mňa - všetko
vymazané. Nemôžem zvýrazniť text, ani dávať smajlíky, tak sa na jeho somarinu použila obyčajnú opytovaciu vetu, teraz znova na vás dvoch:
Majkii, Pavol, prečo ste reagovali na môj príspevok a nie na jeho? Myslíte si, že neviem kto a ako staval? Lebo žena? Od teba Pavol som to nečakala.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mila123
kukučka
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
Kukučka nenazývaj ma hejterom !!!!!!
nenadávam ti, správam sa k Tebe slušne, to isté žiadam o Teba!!!!!
Nekrič na mňa, to slušné nie je. Kde sa tam vidíš?
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Mila123
kukučka
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
Kukučka nenazývaj ma hejterom !!!!!!
nenadávam ti, správam sa k Tebe slušne, to isté žiadam o Teba!!!!!
Nekrič na mňa, to slušné nie je. Kde sa tam vidíš?
prepáč, fakt som bola presvedčená, že to patrí aj mne........(nepíšeš jasne, resp. nemenovala si presne koho myslíš)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nandrolon
kukučka, vyššie som dal obrázok, ktorý si myslela, ale oni aj tak neprestali zosmiešňovať.
Najzaujímavejšie, že ten obrázok našiel google, ale ak naň klikneš a otvorí sa článok na prezident.sk, tak tam už sú lodičky urezané.
Zrejme si prezidentská kancelária tento prešľap uvedomila...
Ja som ho najprv videla zdieľaný v diskusii porovnávajúcej obe nešťastia, ráno tvoj odkaz a ten istý je na topkách, je to ten istý a červené lodičky sú tam stále, aj názov obrázku, teda meno osoby a Zochova. Čo komu ešte nie je jasné, nech sa pýta dobre platených poradcov.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Podľa Wikipedie Hoax je anglické slovo, ktoré znamená podvod (klamstvo), obyčajne taký, ktorého cieľom je zo žartu alebo so zlými úmyslami prinútiť niekoho veriť niečomu, čo nezodpovedá skutočnosti, a zneužiť jeho dôverčivosť.

Včera Kukučke (čert ber hejt k červeným šteklom, ktoré tam nemala / mala inde nepodstatné) bolo zrejmé ".... bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus?" Juraj (strelec) podľa nej zastrelil dvoch mladých ľudí zo žiarlivosti. Dnes po rozhodnutí špecialnej prokuratúry vieme, že čin bude stíhaný ako obzvlášť závažný trestný čin terorizmu.
ako sa teda objavil hoax, že ide o žiarlivostnú vraždu?
Na stránkach inenoviny.sk bol publikovaný "článok" bez uvedenia autora pod názvom "Prečo homoseuxálny Žid nenávidel Židov a homosexuálov? Záhady a otázky" https://www.inenoviny.sk/preco-homos...-homosexualov/
Pri prvej otázke je obrázok podobajúci sa twítu alebo fb statusu, kde pod akýmsi menom Peter Liptak je text. o tom ako "Tento chlapec bol žid a to má byť vraždiaci nenávidiaci terorista" Ďalej konšpiruje ako aj jeho niekto zavraždil. K tomuto môžem dodať jedine fuj!

pri štvrtej otázke "4. Nie nenávisť, ale žiarlivosť a jej zneužitie tajnými službami na politické ciele a sledovanie populácie?" je priložený slabo čitateľný obrázok twítovej komunikácie, kde istý Штефан (meno v azbuke aj to o niečom svedčí) píše Miroslave " aj môj kamarát písal že bol to milenecký trojuholník. ..." Miroslava odpovedá "musia to hodiť na normálnych ľudí lebo lgbt sú momentálne viac než menšina"

No a zvyšok už vieme z porady, Kukučke nám ozrejmila ako sa veci majú, pričom záhadná otázka z konšpiwebu sa zmenila na zrejmú P R A U D U.
Takto sa narodil HOAX, že išlo o žiarlivostný zločin a nie terorizmus.
Naposledy upravil majkii : 17.10.22 at 17:04
1 2
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

kukučka

Duch porady tu vbehne, popodpichuje jednou vetou a mizne. Keď som ho napomenula za posmievanie, ešte sa snažil uraziť aj mňa - všetko
1,
KEDYSI SOM RADIL :
Nechod blízko mna, môžeš OD MLÁTAĆKY schytať po papuli, ani nevieš ako
2,
JA ked napíšem, tak si za tým stojím = nikdy NEMAŹEM !
3,
Nie si moja krstná mama = NEPRISVOJUJ si právo napomínať - je to proti etikete !
4,
Ak píšeš mne , píš SPRAVODLIVO !
JA som IBA ! odpovedal,takže si mala písať tomu, kto začal = východniarom
(ale je možné aj to, že sa ZELENÉHO trieskajúceho bojíšššššššššššš )
5,
Neber popis situácie ako snahu uraziť - - to by tam bolo iné !
Naposledy upravil romana147 : 17.10.22 at 17:06
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

majkii
Podľa Wikipedie Hoax je anglické slovo, ktoré znamená podvod (klamstvo), obyčajne taký, ktorého cieľom je zo žartu alebo so zlými úmyslami prinútiť niekoho veriť niečomu, čo nezodpovedá skutočnosti, a zneužiť jeho dôverčivosť.

Včera Kukučke (čert ber hejt k červeným šteklom, ktoré tam nemala / mala inde nepodstatné) bolo zrejmé ".... bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus?" Juraj (strelec) podľa nej zastrelil dvoch mladých ľudí zo žiarlivosti. Dnes po rozhodnutí špecialnej prokuratúry vieme, že čin bude stíhaný ako obzvlášť závažný trestný čin terorizmu.
ako sa teda objavil hoax, že ide o žiarlivostnú vraždu?
Na stránkach inenoviny.sk bol publikovaný "článok" bez uvedenia autora pod názvom "Prečo homoseuxálny Žid nenávidel Židov a homosexuálov? Záhady a otázky" https://www.inenoviny.sk/preco-homos...-homosexualov/
Pri prvej otázke je obrázok podobajúci sa twítu alebo fb statusu, kde pod akýmsi menom Peter Liptak je text. o tom ako "Tento chlapec bol žid a to má byť vraždiaci nenávidiaci terorista" Ďalej konšpiruje ako aj jeho niekto zavraždil. K tomuto môžem dodať jedine fuj!

pri štvrtej otázke "4. Nie nenávisť, ale žiarlivosť a jej zneužitie tajnými službami na politické ciele a sledovanie populácie?" je priložený slabo čitateľný obrázok teítovej komunikácie, kde istý Штефан (meno v azbuke aj to o niečom svedčí) píše Miroslave " aj môj kamarát písal že bol to milenecký trojuholník. ..." Miroslava odpovedá "musia to hodiť na normálnych ľudí lebo lgbt sú momentálne viac než menšina"

No a zvyšok už vieme z porady, Kukučke nám ozrejmila ako sa veci majú, pričom záhadná otázka z konšpiwebu sa zmenila na zrejmú P R A U D U.
Takto sa narodil HOAX, teda podvod (klamstvo), ktorého cieľom bol zo žartu alebo so zlými úmyslami prinútiť niekoho veriť že išlo o žiarlivostný zločin a nie terorizmus.
Mohol si aj krátko : SMERáCKE DRÝSTI
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

romana147

Mohol si aj krátko : SMERáCKE DRÝSTI
Nemohol, totálne ma to včera šokovalo, haxovať takúto tragédiu
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

majkii
romana147

Mohol si aj krátko : SMERáCKE DRÝSTI
Nemohol, totálne ma to včera šokovalo, haxovať takúto tragédiu

Ani neskúšaj / nečakaj od JADRA stáda
logiku
pravdu
empatiu!
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
majkii
kukučka
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
Ty si hejtovala pani prezidentku k udalosti teroristického činu, ktorý ty a tebe podobní hľadači pra(u)dy vydávajú za vraždu zo žiarlivosti. Ten sa stal na Zámockej ul. a pani prezidentka tam nemala červené štekle ako hejtuješ, ...
Kukučka má pravdu...ste neskutočne neskutoční hejteri.

Ku tým štekľom len poznámka.
Je úplne jedno, kde bola blondýna...aleže totálne jedno ! Pointa je niekde inde.

Ak nevie ona, tak by jej mal poradiť ansábel...a kľudne aj teplý Hanečka, čo ju oblieka do tej vrecoviny.
Na určité akcie sa totiž chodí oblečený v čiernom, a teda aj topánky...a už vonkoncom nie červené !

Ale čo už...raz blondýna-navždy blondýna...

P.S.:
Ale vám dvom-trom je proste lepšie..." dali ste za vyučenú " kukučke a myslíte si, že jak fasa ste ju sprdli. Lež opak je pravdou. Ste sa len a len zhovadili, nakoľko ani vy neovládate etiketu.
Nie, buchy nie je to jedno, aj malé decko vie o kondolovaní, pohrebe, smútku atď v čiernom, na to netreba poradcov, to bol úmysel. Vedela to aj ona, keď šla na Zochovu a aj tí dvaja, čo sa tu snažia prekrúcaním z nás robiť debilov. Stačilo. Mali by sa jej na to opýtať smečkári, či enkári, čo povieš? Alebo tá TV redaktorka, čo prvá dala status o žiarlivosti...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Nie, buchy nie je to jedno, aj malé decko vie o kondolovaní, pohrebe, smútku atď v čiernom, na to netreba poradcov, to bol úmysel. Vedela to aj ona, keď šla na Zochovu a aj tí dvaja, čo sa tu snažia prekrúcaním z nás robiť debilov. Stačilo. Mali by sa jej na to opýtať smečkári, či enkári, čo povieš? Alebo tá TV redaktorka, čo prvá dala status o žiarlivosti...
Nerieš....myslíš, že zmýšľanie slniečkárov zmeníš ? Nemáš šancu, budú prekrucovať až do het.
Blondýnu mám na háku...spočiatku som ju ako tak bral, no s každým jedným jej vystúpením alebo prehlásením padá a padá. Skončí zabudnutá jak Kiska, toť na smetisku dejín.
0 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čo tu nadávate, však Rizman je dobrý prezident. Síce trošku reznutý teploš s metrosexuálom, ale k nej sa dokonale hodí.
:-))))))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

... tak teda na koho žiarlil ten vrah ?
naondí sem dezolátske hoaxy, posplieta dokopy 2 udalosti a ešte sa uráža....
Naposledy upravil bjuty smis : 17.10.22 at 18:08
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

majkii
Podľa Wikipedie Hoax je anglické slovo, ktoré znamená podvod (klamstvo), obyčajne taký, ktorého cieľom je zo žartu alebo so zlými úmyslami prinútiť niekoho veriť niečomu, čo nezodpovedá skutočnosti, a zneužiť jeho dôverčivosť.

Včera Kukučke (čert ber hejt k červeným šteklom, ktoré tam nemala / mala inde nepodstatné) bolo zrejmé ".... bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus?" Juraj (strelec) podľa nej zastrelil dvoch mladých ľudí zo žiarlivosti. Dnes po rozhodnutí špecialnej prokuratúry vieme, že čin bude stíhaný ako obzvlášť závažný trestný čin terorizmu.
....
No.. a zvyšok už vieme z porady, Kukučke nám ozrejmila ako sa veci majú, pričom záhadná otázka z konšpiwebu sa zmenila na zrejmú P R A U D U.
Takto sa narodil HOAX, že išlo o žiarlivostný zločin a nie terorizmus.

ale ide naplno ďalej..
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Tešila sa, že nejednu plusku získa za nie príliš podarený hoaxík. A teraz odutá gání, že sme jej radosť zmarili, nevadí skúsi znova. Inak neviem či som si dobre všimol už, jej hoax vymazali? Dúfam, že nežiarli
2 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

buchač
kukučka

Nie, buchy nie je to jedno .. tí dvaja, čo sa tu snažia prekrúcaním z nás robiť debilov. Stačilo ...
myslíš, že zmýšľanie ... zmeníš ? Nemáš šancu, budú prekrucovať až do het.
Skončí zabudnutá jak Kiska, toť na smetisku dejín.
ak si tými dvomi myslela aj mna, tak upresním VŚEOBECNE : deba si zo seba robí takmer každý SÁM - - ja som iba zrkadlo, čo to ukazuje


najväčší PREKRUCOVAĆ je žochár - - pred najmenej 7 rokmi VYMYSLEL, že Kiska je scientológ, úžerník aj danový podvodník
(a jeho JADRO stáda to opakuje nie do het, ale dodnes ! )
a že na druhý den ako mu skončí funkčné obdobie ho zoberú !
nezobrali
chudák tretí všetrovatel nazbieral SRA ĆKY - - "13. 4. 2022 — Toto vyšetrovanie bolo využívané aj na vydieranie prezidenta Kisku pri snahe pána Fica stať sa predsedom Ústavného súdu" // 19.8.2022 "Obžalobu ... sudca ... stále ani neprijal"
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

kukučka
1,
DUCH PORADY tu vbehne, popodpichuje jednou vetou a mizne. Keď som ho napomenula za posmievanie, ešte sa snažil uraziť aj mňa
2, = 17.10.2022 o 17:12
- všetko vymazané.
3.
... prečo ste reagovali na môj príspevok a nie na jeho? ... Lebo žena ...
1,
kukanda,mne sa nechce zaoberať tebou,ale všeobecne NEMÁM RÁD klamárov

2,"
15.10.22 09:30

Špeciálne pre maďara yebnutého ."

3,
Ak sa cítiš ako žena, nepíš ako SLÉPKA !
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...

2 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no kto asi.....




1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zdravá rodina je iba "MUŽ + ŽENA + DETI".
Ak tam chýbajú deti z objektívnych dôvodov, je to v poriadku, Pán Boh tak usúdil.
Ale ak mi niekto tvrdí, že rodina nie je "MUŽ + ŽENA", je chorý.
Ale aj chorí ľudia sú Božími deťmi, dokonca aj buzeranti, transvestiti a podobné zvieratá. Všetci majú priestor na tejto zemi.
A to, že sa niekto "urve" a zoberie to do vlastných rúk, tak síce je to trestuhodné, ale aj v minulosti to bolo, aj v prítomnosti to je, a aj v budúcnosti to bude.
Sám si dal najvyšší trest, trest smrti.
Odsudzujem to, ale bez takýchto situácií by zanikla evolúcia. Nemôžu existovať iba pozitívne benefity, všetko musí byť vyvážené a vykúpené.
Ten radiátor bar nakoniec dostal takú reklamu, že možno sa tam pri najbližšej príležitosti sám vyfotím, ako som sa fotil pred rôznymi pamiatkami, alebo aj krčmou u Pinkasu v Prahe...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať