Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

mari2x
Mila123

nesledujem ťa......

ja fakt nerozumiem tomu, ako môžeš žartovať s pozdravom tých, ktorý slúžili 3. ríši ...... čakáš na reakcie úzkoprsých poraďákov........moralistov........super
PRYMYTÝV môže všetko
aj sa ožrať a ZABIT
aj sa nasrať a ZABIT

lebo najprv KOMUNISTI ZABILI ! MORÁLKU


A dva krát ťa zabili?

Zlatí komunisti!



ty si riadny ujo a nie si tu sám.

2 2
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Vyznávači zlatých komunistov, ktorých tu tiež nie je zrovna málo, úmyselne opomínajú zločinecké zabíjanie na hraniciach, v monster procesoch , väznenie a posielanie ľudí do uránových baní, prenasledovanie a ďalšie besnenie pre náboženské, či politické presvedčenie ľudí. Perfídne na celej veci je, že dnes majú plné ústa demokracie a slobody slova, ktorú tak nenávideli a upierali ľuďom. Či už sa zabudlo?
doplnené
Že komunistická strana bola a to citujem presne zo zákona zločinná organizácia potvrdzuje Zákon č. 125/1996 Z. z. Zákon Národnej rady Slovenskej republiky o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému
https://www.zakonypreludi.sk/zz/1996-125

podľa §1 ods (2) Komunistická strana Československa a jej odnož Komunistická strana Slovenska boli zločinnými a odsúdeniahodnými organizáciami
a podľa § 1 ods. (3) Komunistický režim a tí, ktorí ho aktívne presadzovali, písmeno d) používal k perzekúcii občanov všetky mocenské nástroje, a to najmä

1. popravoval, vraždil a väznil občanov vo väzniciach a táboroch nútených prác, pri vyšetrovaní a v dobe väznenia používal brutálne metódy vrátane fyzického mučenia a psychického mučenia a vystavovania neľudským útrapám,

2. zraňoval a usmrcoval občanov pri pokusoch o útek do cudziny,

3. násilne zadržoval predstaviteľov, členov cirkví alebo náboženských spoločností v sústreďovacích táboroch alebo im inak obmedzil ich osobnú slobodu alebo majetkovú slobodu,1)

4. násilne vysťahoval občanov v akcii B podľa osobitného predpisu,2)

5. zabraňoval občanom v práve slobodne vycestovať do zahraničia a taktiež vrátiť sa späť do svojej vlasti,

6. zneužíval občanov na výkon vojenskej služby v Pomocných technických práporoch na neobmedzenú dobu,

7. zbavoval občanov svojvoľne majetku a porušoval ich vlastnícke práva,

8. znemožňoval vybraným občanom výkon ich zamestnania, povolania alebo funkcie, ako aj dosiahnutie vyššieho vzdelania alebo odborného vzdelania,

9. na dosiahnutie svojich cieľov neváhal páchať zločiny, umožňoval ich beztrestné páchanie a poskytoval neoprávnené výhody a ochranu tým, ktorí sa na zločinoch a perzekúciách podieľali,

10. spojil sa s cudzou mocnosťou a od roku 1968 udržiaval uvedený stav pomocou okupačných vojsk cudzej mocnosti,

11. dlhodobo prenasledoval občanov vedených na osobitných zoznamoch („čierne listiny“) spolu s ich rodinnými príslušníkmi.
Naposledy upravil majkii : 16.10.22 at 17:06
3 4
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Inak ked uz cestujeme v case a hrabeme sa v minulosti... v 2018 zomrel novinar s priatelkou, odvolavali vladu, pochodovali https://www.cas.sk/clanok/664183/poc...stupenie-fica/
https://www.teraz.sk/najnovsie/krajn...92-clanok.html
Do dnesneho dna zomrelo uz XY ludi, v poslednej dobe Lucansky, 5 zrazeni, deti zrazene, 2 LGBT ... a furt len z toho sucasna koalicia (vlada) tazi.
No nie je to klise?
Naposledy upravil anet : 16.10.22 at 22:31
3 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

ešte jedno ustanovenie explicitne pre milovníkov komunistov a nastrážistov, tento raz z Trestného zákona

https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-300

§422d
Popieranie a schvaľovanie holokaustu, zločinov politických režimov a zločinov proti ľudskosti
(1) Kto verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť holokaust, zločiny režimu založeného na fašistickej ideológii, zločiny režimu založeného na komunistickej ideológii alebo zločiny iného podobného hnutia, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Keď sa tu už citujú zákony...nuž potom citácia z toho najvyššieho

Čl. 41 - Ochrana rodiny a manželstva (Piaty oddiel, Druhá hlava, Ústava SR)

(1) Manželstvo je jedinečný zväzok medzi mužom a ženou. Slovenská republika manželstvo všestranne chráni a napomáha jeho dobru. Manželstvo, rodičovstvo a rodina sú pod ochranou zákona.
0 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mari2x
Nandrolon
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))
MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
2 2
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

kukučka
mari2x
Nandrolon
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))
MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
Stavbári stavali byty. Správna otázka by bolo, kto to zaplatil. Na rozdiel od štátneho alebo podnikového bytu pri družstevnom musel žiadateľ zaplatiť členské vo výške 3000 Kčs a tzv družstevný podiel okolo 30 000 Kčs, člen následne byt splácal v nájomnom a keď si ho odkupoval do OV musel splatiť anuitu, čiže zostávajúcu časť úveru spojeného s výstavbou družstevného bytu. čiže zaplatil celú hodnotu výstavby bytu člen družstva.
Ako to bolo s komunistickými bytmi "zadarmo" sa dá dočítať tu https://www.trend.sk/blogy/ako-to-bo...-bytmi-zadarmo
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

majkii
kukučka
mari2x
Nandrolon
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))
MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
Stavbári stavali byty. Správna otázka by bolo, kto to zaplatil. Na rozdiel od štátneho alebo podnikového bytu pri družstevnom musel žiadateľ zaplatiť členské vo výške 3000 Kčs a tzv družstevný podiel okolo 30 000 Kčs, člen následne byt splácal v nájomnom a keď si ho odkupoval do OV musel splatiť anuitu, čiže zostávajúcu časť úveru spojeného s výstavbou družstevného bytu. čiže zaplatil celú hodnotu výstavby bytu člen družstva.
Ako to bolo s komunistickými bytmi "zadarmo" sa dá dočítať tu https://www.trend.sk/blogy/ako-to-bo...-bytmi-zadarmo
Nemeň tému, reč bola o stavaní, nie platení. Stavbári už neboli komunisti?
2 2
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Som nedocenený hetero so skvelými nápadmi, ktorému vždy všetci bezdôvodne ubližujú od prezidentky, Sulíka, opozície, novinárov, liberálov až po pani Baťovú a vždy už aj tak na hovno situáciu ešte zhorším. Neviem , teda kto som?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Nemeň tému, reč bola o stavaní, nie platení. Stavbári už neboli komunisti?
Typický ačohentista.
...a ani nevravím, že ten blog je neskutočná znôška výmyslov, hlúpostí a hlavne klamstiev.
1 2
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Po inferne pred Teplárňou myslím na toto: keby som sa z vôle Božej narodil s náklonnosťou k tomu istému pohlaviu, bol by som na svete cudzincom. Medzi rovesníkmi by som z obavy pred výsmechom nosil masku. Neodvážil by som sa prejaviť, kým som. V parlamente by sa o mne sporili poslanci. Premenili by ma na problém: jedni by ma chceli zakázať, vytlačiť na perifériu, druhí by ma chceli právne chrániť, postaviť do centra pozornosti. Vystrašení farári by predo mnou varovali rodičov i deti. Pre chlapov v krčme by som bol vulgárnym vtipom. Vlastenci s dvojkrížom na námestiach by zo mňa urobili obetného baránka pre všetky neriešené frustrácie. Jedného večera by ma ktosi, rozorvaný záhadnou nenávisťou, zastrelil a všetci by sa čudovali, kde sa to v tom chlapcovi vzalo (autor D.P.).
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
anet
Inak ked uz cestujeme v case a hrabeme sa v minulosti... v 2018 zomrel novinar s priatelkou, odvolavali vladu, pochodovali https://www.cas.sk/clanok/664183/poc...stupenie-fica/
https://www.teraz.sk/najnovsie/krajn...92-clanok.html
Do dnesneho dna zomrelo uz XY ludi, v poslednej dobe Lucansky, 5 zrazeny, deti zrazene, 2 LGBT ... a furt len z toho sucasna koalicia (vlada) tazi.
No nie je to klise?
Tí LGBT vraj boli traja, ohrdnutý zastrelil bývalého s novým...len vraj nikto nepočul samovražedný výstrel...
Prvá správa po vražde bola voľne citujem "Dôvodom vraždy pred barom tepláreň bol milenecký vzťah" To som ešte nevedel že to boli LGBT až ďalšie správy to rozšírili alebo upravili
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
majkii
kukučka
mari2x
Nandrolon
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))
MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
Stavbári stavali byty. Správna otázka by bolo, kto to zaplatil. Na rozdiel od štátneho alebo podnikového bytu pri družstevnom musel žiadateľ zaplatiť členské vo výške 3000 Kčs a tzv družstevný podiel okolo 30 000 Kčs, člen následne byt splácal v nájomnom a keď si ho odkupoval do OV musel splatiť anuitu, čiže zostávajúcu časť úveru spojeného s výstavbou družstevného bytu. čiže zaplatil celú hodnotu výstavby bytu člen družstva.
Ako to bolo s komunistickými bytmi "zadarmo" sa dá dočítať tu https://www.trend.sk/blogy/ako-to-bo...-bytmi-zadarmo
Nemeň tému, reč bola o stavaní, nie platení. Stavbári už neboli komunisti?
Stavbári neboli komunisti, komunisti ich len riadili, škoda že dnešných stavbárov nemá kto riadiť, oni by aj stavali
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Dvoch mladých ľudí zavraždil terorista. Namiesto toho, aby sme boli aspoň chvíľu ticho a premýšľali nad príčinami, musíme okrem bolesti znášať cynickú necitlivosť ľudí, ktorí roky premienali verejný priestor na verejnú mučiareň.
Obeťami teroristického útoku nie je nikto iný okrem chalanov, ktorí ostali ležať na chodníku. Žiaden politik, ani bigotný aktivista, ale Juraj a Matúš. Neviem z akých rodín pochádzajú politici, neviem, či im doma nikto nikdy nepovedal, ako sa správať voči násilnej smrti, ale už dnes vieme, že každým svojim zbytočným vyjadrením dokázali zbaviť luďskosti aj obete teroru.
Toto je jeden z najohavnejších poznatkov o miere morálneho rozkladu našej spoločnosti. Prosím Vas, buďte ticho a urobte všetko preto, aby sa už nič podobné nestalo (autor M.H.).
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Aj take sa ku mne dostalo
Veď to je mááájka...
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Prestaňte tancovať na hroboch aj s pani prezidentkou, ktorá prišla na Zochovu ul. v červených štekloch...
Mila aj s Havranom, bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus? Aj keď nepodpíšem všetko čo napísal v komentári Chmelár, skús-te ho prečítať celý.
PS.
Zarmútim vás, mínusky sa u mňa míňajú účelom, ešte stále nemám prístup.
červené????
strelba-teplaren-zamocka-galeria.jpg  
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
kukučka
anet
Inak ked uz cestujeme v case a hrabeme sa v minulosti... v 2018 zomrel novinar s priatelkou, odvolavali vladu, pochodovali https://www.cas.sk/clanok/664183/poc...stupenie-fica/
https://www.teraz.sk/najnovsie/krajn...92-clanok.html
Do dnesneho dna zomrelo uz XY ludi, v poslednej dobe Lucansky, 5 zrazeny, deti zrazene, 2 LGBT ... a furt len z toho sucasna koalicia (vlada) tazi.
No nie je to klise?
Tí LGBT vraj boli traja, ohrdnutý zastrelil bývalého s novým...len vraj nikto nepočul samovražedný výstrel...
Prvá správa po vražde bola voľne citujem "Dôvodom vraždy pred barom tepláreň bol milenecký vzťah" To som ešte nevedel že to boli LGBT až ďalšie správy to rozšírili alebo upravili
žiarlivosť?????
Jeho syn sa pritom na sociálnej sieti v niekoľkých príspevkoch priznal k tomu, že pôvodne chcel zavraždiť aj predsedu vlády Eduarda Hegera (pred jeho panelákom si urobil selfie) či prezidentku Zuzanu Čaputovú.
zanechal niekoľko stránkový manifest (cca 65 strán manifestu vo veľmi dobrej angličtine)
a čo píše Edko Chmelár? nedokážem čítať, počúvať Eda, i keď ozaj je vzdelaný ale podľa mňa pomýlený, konšpiruje.......
2 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Mila123
kukučka
Prestaňte tancovať na hroboch aj s pani prezidentkou, ktorá prišla na Zochovu ul. v červených štekloch...
Mila aj s Havranom, bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus? Aj keď nepodpíšem všetko čo napísal v komentári Chmelár, skús-te ho prečítať celý.
PS.
Zarmútim vás, mínusky sa u mňa míňajú účelom, ešte stále nemám prístup.
červené????
Má to celé nejaké zmätené, že na Zochovej ulici ....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prezidentka prišla na Zochovu ulicu uctiť si obete dopravnej nehody.
https://www.prezident.sk/upload-file...yc9njwnx0.jpeg
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
pavol54
kukučka
anet
Inak ked uz cestujeme v case a hrabeme sa v minulosti... v 2018 zomrel novinar s priatelkou, odvolavali vladu, pochodovali https://www.cas.sk/clanok/664183/poc...stupenie-fica/
https://www.teraz.sk/najnovsie/krajn...92-clanok.html
Do dnesneho dna zomrelo uz XY ludi, v poslednej dobe Lucansky, 5 zrazeny, deti zrazene, 2 LGBT ... a furt len z toho sucasna koalicia (vlada) tazi.
No nie je to klise?
Tí LGBT vraj boli traja, ohrdnutý zastrelil bývalého s novým...len vraj nikto nepočul samovražedný výstrel...
Prvá správa po vražde bola voľne citujem "Dôvodom vraždy pred barom tepláreň bol milenecký vzťah" To som ešte nevedel že to boli LGBT až ďalšie správy to rozšírili alebo upravili
žiarlivosť?????
Jeho syn sa pritom na sociálnej sieti v niekoľkých príspevkoch priznal k tomu, že pôvodne chcel zavraždiť aj predsedu vlády Eduarda Hegera (pred jeho panelákom si urobil selfie) či prezidentku Zuzanu Čaputovú.
zanechal niekoľko stránkový manifest (cca 65 strán manifestu vo veľmi dobrej angličtine)
a čo píše Edko Chmelár? nedokážem čítať, počúvať Eda, i keď ozaj je vzdelaný ale podľa mňa pomýlený, konšpiruje.......
mne je to jedno koľkí nebudú so mnou súhlasiť ale opakujem že to bola prvá správa čo som počul v rádiu v takom znení, ešte robotníčka hovorí "za nás si chlapi kvôli frajerkám dali po papuli a nestrieľali sa" Nekomentujem tie ďalšie správy s odstupom času
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať