Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
PZP - koľko dajú pozostalým? Majú svoje tabuľky - podľa toho im dajú len drobné (deti im to však nevráti).
A keďže D.D. zatiaľ len vyšetrujú, nie je ani obvinený, ani odsúdený - takže ešte môže s majetkom čachrovať.
Aké drobné ? Ja mám štandardnú PZP v ČSOB je tam limit 6 000 000.
A výšku ak sa nedohodnú určí súd....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Ak budú mať čo pýtať.... Zober si prípad BMG Invest a Májsky.....


Šak aj dedeček, nebude mať nič, a už je chorý, už má niekoľko diagnóz a je len príležitostný alkoholik. A on vie kto je. Aj policajtov sa opýtal, či oni vedia kto je. A sudca, tiež vie kto je. Vrana vrane oko nevykole.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
misoft
pavol54
Keďže auto bolo určite služobné, tak poškodených odškodní v rámci subjektívnej zodpovednosti vlastník vozidla.
Pali - to je síce fakt. .. odškodní...... podľa ich cenníkov... almužnou....
A ak je to príspevková organizácia - tak to zaplatia občania a aj POZOSTALÍ. Tu už nejde o objektívnu zodpovednosť. Tu ide o osobnú zodpovednosť - a vtedy ju Dědeček mal? NEMAL - ožratý, nafetovaný, nezodpovedný, arogantný ZABÍJAL. Nejaké odškodné to už nezachráni! Prišli o svojich blízkych....
Však nech pýta príspevková organizácia náhradu škody od vinníka respektíve od toho kto ho riadil a kto kontroloval. Ak napríklad policajt vojak alebo sudca spôsobí služobným vozidlom škodu myslíš že to bude poškodený vymáhať od konkrétnej osoby? Alebo ak môj zamestnanec firemným autom spôsobí škodu ja ťažko odkážem poškodenému pýtajte si od zamestnanca. Maximálne môže dostať za trestný čin basu. Voľakedy bol predpis že vojak platil 4 platy ostatné škody znášal štát, nebudem zachádzať do podrobností
Neviem či to nebolo zo zákona /3 platy/ ak daná osoba nemala podpísaná hmotnú zodpovednosť /napr. niektoré pokladníčky v určitých spoločnostiach/, ak ju podpísala, vtedy platí 100% škody.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
misoft
pavol54
Keďže auto bolo určite služobné, tak poškodených odškodní v rámci subjektívnej zodpovednosti vlastník vozidla.
Pali - to je síce fakt. .. odškodní...... podľa ich cenníkov... almužnou....
A ak je to príspevková organizácia - tak to zaplatia občania a aj POZOSTALÍ. Tu už nejde o objektívnu zodpovednosť. Tu ide o osobnú zodpovednosť - a vtedy ju Dědeček mal? NEMAL - ožratý, nafetovaný, nezodpovedný, arogantný ZABÍJAL. Nejaké odškodné to už nezachráni! Prišli o svojich blízkych....
Však nech pýta príspevková organizácia náhradu škody od vinníka respektíve od toho kto ho riadil a kto kontroloval. Ak napríklad policajt vojak alebo sudca spôsobí služobným vozidlom škodu myslíš že to bude poškodený vymáhať od konkrétnej osoby? Alebo ak môj zamestnanec firemným autom spôsobí škodu ja ťažko odkážem poškodenému pýtajte si od zamestnanca. Maximálne môže dostať za trestný čin basu. Voľakedy bol predpis že vojak platil 4 platy ostatné škody znášal štát, nebudem zachádzať do podrobností
Neviem či to nebolo zo zákona /3 platy/ ak daná osoba nemala podpísaná hmotnú zodpovednosť /napr. niektoré pokladníčky v určitých spoločnostiach/, ak ju podpísala, vtedy platí 100% škody.
nielen pokladníčka ale aj skladník čo mal prevzatý materiál platil 100%. Mal som skladníka čo predával suché prednabité akb dokonca aj do ČSAD. Tvrdo zaplatil
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
PZP - koľko dajú pozostalým? Majú svoje tabuľky - podľa toho im dajú len drobné (deti im to však nevráti).
A keďže D.D. zatiaľ len vyšetrujú, nie je ani obvinený, ani odsúdený - takže ešte môže s majetkom čachrovať.
PZP A Havarijné poistenie odškodní podľa zmlúv, ale bude od vinníka požadovať náhradu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sito
misoft
Ak budú mať čo pýtať.... Zober si prípad BMG Invest a Májsky.....


Šak aj dedeček, nebude mať nič, a už je chorý, už má niekoľko diagnóz a je len príležitostný alkoholik. A on vie kto je. Aj policajtov sa opýtal, či oni vedia kto je. A sudca, tiež vie kto je. Vrana vrane oko nevykole.
A auto možno....bude mať - malo v danom momente záhadnú poruchu.......
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
sito
misoft
Ak budú mať čo pýtať.... Zober si prípad BMG Invest a Májsky.....


Šak aj dedeček, nebude mať nič, a už je chorý, už má niekoľko diagnóz a je len príležitostný alkoholik. A on vie kto je. Aj policajtov sa opýtal, či oni vedia kto je. A sudca, tiež vie kto je. Vrana vrane oko nevykole.
A auto možno....bude mať - malo v danom momente záhadnú poruchu.......
Ja tvrdím že je to veľmi silný a kvalifikovaný manipulátor ľudí, inak by sa na takú funkciu nedostal. To že vtedy pil prvý raz môže hovoriť tým čo seno žerú. u neho to bolo bežným zvykom kým sa ucho neutrhlo. Všetci v mojom okolí pijú s tým, že vedia že ak pôjdu autom sa musia kontrolovať a on sa dá dole a zabudol že pil
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takéto prasatá vytriezvia, iba keď sú pre niečo napr. v nemocnici. Tipujem, že nebol triezvy /bez alkoholu v krvi/ tak 15-20 rokov /ak nepodstúpil nejaký zákrok vrátane nemocničného pobytu/.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pali iba titulok článku som zazrela za jedenásť rokov 16 dopr.priestupkov....neviem akých...hneď prvý komentár naznačoval,že ich bolo oveľa viac aleé boli-sú fuč....lebo "znam lidi kterí znají jiní lidi" alebo milovala som slovenku klasiku "viete kto ja som"....
podarilo sa mi....nečítala som jeden článok o tejto tragédii ani video nič........vedela som,že by ma to ničilo....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Pali iba titulok článku som zazrela za jedenásť rokov 16 dopr.priestupkov....neviem akých...hneď prvý komentár naznačoval,že ich bolo oveľa viac aleé boli-sú fuč....lebo "znam lidi kterí znají jiní lidi" alebo milovala som slovenku klasiku "viete kto ja som"....
podarilo sa mi....nečítala som jeden článok o tejto tragédii ani video nič........vedela som,že by ma to ničilo....
16 za rýchlosť, mne zdvihol žalúdok keď po prepustení plakal pred jojkou. Stačilo že chuderu pretekárku šklbal takmer polo na pol a to mal ešte svoj plat no zlatá baňa keby tak nebolo tak neprepašuje syna za svojho kontrolóra tam by sa mala pozrieť NAKA
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
Pali iba titulok článku som zazrela za jedenásť rokov 16 dopr.priestupkov....neviem akých...hneď prvý komentár naznačoval,že ich bolo oveľa viac aleé boli-sú fuč....lebo "znam lidi kterí znají jiní lidi" alebo milovala som slovenku klasiku "viete kto ja som"....
podarilo sa mi....nečítala som jeden článok o tejto tragédii ani video nič........vedela som,že by ma to ničilo....
To hovädo aparatčícke obhajuje nejaký dezol na postoji. Kresťansky platok. To je do plaču.


podnadpis:

Za cestného piráta sa nepovažuje
https://www.postoj.sk/115908/mrzia-m...tym-co-som-bol
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pyterka7
pavol54
lujza.j
Pali iba titulok článku som zazrela za jedenásť rokov 16 dopr.priestupkov....neviem akých...hneď prvý komentár naznačoval,že ich bolo oveľa viac aleé boli-sú fuč....lebo "znam lidi kterí znají jiní lidi" alebo milovala som slovenku klasiku "viete kto ja som"....
podarilo sa mi....nečítala som jeden článok o tejto tragédii ani video nič........vedela som,že by ma to ničilo....
16 za rýchlosť, mne zdvihol žalúdok keď po prepustení plakal pred jojkou. Stačilo že chuderu pretekárku šklbal takmer polo na pol a to mal ešte svoj plat no zlatá baňa keby tak nebolo tak neprepašuje syna za svojho kontrolóra tam by sa mala pozrieť NAKA
No ale ak pre športovkynu vybaví mesačne 1800, tak si vari tých 2200 zaslúži
.
vraj kontrolór "tatíček" tak argumentoval // logicky je tatíček syn dedečka !
tak potom aj DOBYTKÁRI si za vybavenie dotácií zaslúžili tých 20% z hodnoty dotácie
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
pyterka7
pavol54
lujza.j
Pali iba titulok článku som zazrela za jedenásť rokov 16 dopr.priestupkov....neviem akých...hneď prvý komentár naznačoval,že ich bolo oveľa viac aleé boli-sú fuč....lebo "znam lidi kterí znají jiní lidi" alebo milovala som slovenku klasiku "viete kto ja som"....
podarilo sa mi....nečítala som jeden článok o tejto tragédii ani video nič........vedela som,že by ma to ničilo....
16 za rýchlosť, mne zdvihol žalúdok keď po prepustení plakal pred jojkou. Stačilo že chuderu pretekárku šklbal takmer polo na pol a to mal ešte svoj plat no zlatá baňa keby tak nebolo tak neprepašuje syna za svojho kontrolóra tam by sa mala pozrieť NAKA
No ale ak pre športovkynu vybaví mesačne 1800, tak si vari tých 2200 zaslúži
.
vraj kontrolór "tatíček" tak argumentoval // logicky je tatíček syn dedečka !
tak potom aj DOBYTKÁRI si za vybavenie dotácií zaslúžili tých 20% z hodnoty dotácie
srandista........
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

myslím si že zopár pozícií v štátnej správe a príspevkových organizáciách by bolo dobré ešte vytvoriť. dane sa zvýšia. Otázka komu patril tento bordel? 2,5 ROKA Sulíkov koník, čo sa zaviazal pred voľbami zaviesť hmotnú zodpovednosť politikov. Alebo už mali vyšetrovať fica a jeho ministra kultúry
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes bol u mňa už Mikuláš Priviezol mi darček. Asi som dobre poslúchala.
.
DSCF3920.JPG  
DSCF3921 (2).JPG  
DSCF3923.JPG  
1/1
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Paráda
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Volalo mi krstniatko, či som doma, že za pol hodiny je u mňa. Vyprázdňujú kmotrin byt. Kmotra je momentálne u nej. Dnes sa na ceste nepracuje a podklad je už daný, tak prešla autom.
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Zanedlho!
75429570_2651160348338431_3327056738938519552_n.jpg  
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

))) a čo myslíš, ze čo jej dala plusku celá porada )))
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať